Ilmari Linna (27.10.1917 - 06.03.1981), SDP:n kansanedustaja 20.02.1962 - 22.03.1970, merkonomi, hedelmäviljelijä, kunnallisneuvos, Lohjan maalaiskunnan kunnanvaltuutettu ja kunnanhallituksen jäsen.

Aineiston käyttöoikeudet
QR-koodi

Aineistosta vastaa

Tallennettuna:
Aineistotyyppi Kuva
OrganisaatioTyöväen Arkisto
Inventaarionro
TA44212
Kuvaustiedot:
1960-1973?
Helsinki Aleksanterinkatu 17
Jarl Nyblin, valokuvaaja
Aiheet
sulje

Vastaa käyttäjäkyselyyn!

Voita Apple iPad Wi-Fi + Cellular 9.7 128GB (2018)

Avaa kysely

Ei kiitos!