Juho (Jussi) Arvid Fahler (18.09.1896 - 17.09.1956), SDP:n kansanedustaja 02.09.1927 - 31.07.1929, virastoapulainen.

Aineiston käyttöoikeudet
QR-koodi

Aineistosta vastaa

Tallennettuna:
Aineistotyyppi Kuva
OrganisaatioTyöväen Arkisto
Inventaarionro
TA44030
Kuvaustiedot:
1930-1956
Aiheet
sulje

Vastaa käyttäjäkyselyyn!

Voita Apple iPad Wi-Fi + Cellular 9.7 128GB (2018)

Avaa kysely

Ei kiitos!